1066
dr-dayananda-tr-dermatoloog-in-mysuru
Kenteken: 34436KMC

Dr. Dayananda TR

Dermatologie
Ervaring: meer dan 16 jaar
Opleiding: MBBS, MD (Dermatologie), Fellowship in dermatochirurgie, DHHM
icon
Engels Hindi Kannada
icon
11:00 - 13:00 MA - ZA
Afspraak boeken
Ziekenhuis
Selecteer een datum
Beschikbare dagen laden...
Beschikbare slots
×

Over ons Dr. Dayananda TR

Dr. Dayananda TR is een zeer gewaardeerd dermatoloog gevestigd in Mysore, Karnataka, met meer dan 16 jaar toegewijde ervaring op het gebied van dermatologie. Met zijn kwalificaties MBBS, MD en FRUGHS heeft Dr. Dayananda een reputatie opgebouwd voor het bieden van uitgebreide huidverzorgingsoplossingen en behandelingen die zijn afgestemd op de individuele behoeften van de patiënt. 

Zijn expertise omvat een breed scala aan dermatologische aandoeningen, van acne en eczeem tot huidkankerscreening en cosmetische dermatologische ingrepen. Dr. Dayananda spreekt vloeiend Engels, waardoor hij effectief kan communiceren met een diverse patiëntenpopulatie. Als onderdeel van Apollo, een van India's toonaangevende zorgorganisaties, maakt hij gebruik van ultramoderne faciliteiten en de nieuwste ontwikkelingen in de dermatologie om de patiëntenzorg te optimaliseren. 

Dr. Dayananda TR zet zich in voor continue professionele ontwikkeling en blijft op de hoogte van de nieuwste onderzoeken en trends in het vakgebied. Patiënten waarderen zijn empathische aanpak en grondige consultaties, waardoor ze hun aandoeningen en behandelingsmogelijkheden goed begrijpen. Of u nu een behandeling zoekt voor een specifiek huidprobleem of de algehele gezondheid van uw huid wilt verbeteren, Dr. Dayananda streeft ernaar u te helpen optimale resultaten te behalen.

Meer informatie icon
Stel uw vraag icon

Jarenlange ervaring

Werkzaam in Apollo Ziekenhuizen sinds laatste opdracht
Eerdere ervaring in het Cauvery Fortis-ziekenhuis, Mysore
Eerdere ervaring in het Rangadore Memorial Hospital, Bangalore
Dermatoloog en dermatochirurg bij Sarvad Skin Centre & Diagnostics, Mysore
Fellowship in dermatochirurgie. BMCRI Banglore.
Opleiding in vililigochirurgie.
Opleiding in haartransplantatie.

Speciaal belang

Haartransplantatie
Vitiligo-operatie
Botox en fillers
chemische peeling
Acne littekenrevisie met PRP

Memberships

  • Indiase Academie voor Dermatologie, Venereologie en Leprologie (IADVL)
  • Cosmetische Vereniging van India (CSI)
  • Esthetische Huidchirurgen van India (ACSI)

Onderzoek & Publicaties

  • Behandeling van hidrocystoma rond het oog.

Klinisch Expertise

Papillon Lefèvre-syndroom
Haarziekte
Nagelaandoeningen
Nagel schimmelinfectie
Nagel Patella Syndroom
Schopf Schulz Passarge-syndroom
Huid aandoening
Huidinfecties
Schimmelinfectie
Chronische huidziekte
Chemische schade
acne
Allergieën
contactdermatitis
Roos
Eczeem
epidermolyse bullosa simplex
Hoofdluizen
Korstmossen
melasma
Mollen
psoriasis
pyoderma gangrenosum
rosacea
schurft
Allergie voor de zon
Acne littekens
pediculose
Acute brandwondenzorg
Grijs haar
Permanente acne-oplossingen
Permanente haarvermindering
Looien
Fotodermatitis
fotofobie
Piebaldisme
Gepigmenteerde huid
moniliasis
puistjes
Pityriasis rosea
Haarproblemen
Palmoplantaire keratodermie
Haaruitval
Haarlapje
Verharding van de huid
Mucocutaan
Verjonging en haarherstel
zonnebrand
Hives
Huiduitslag
Mycetoom
mycobacterie
Ingroeiende teennagel
Mycose
Premaligne huidafwijkingen
Myiasis
Mycosis fungoides
Jeuk
Pseudofolliculitis Barbae
Schilfers op de huid
Niet-kankerachtige moedervlekken
Oculair Albinisme
Oculocutaan albinisme
vettig haar
Vettige huid
Leeftijdspunten
Allergische haaruitval
Allergische reactie
alopecia universalis
seborrhea
Seborrheic dermatitis
Seborroïsch eczeem
Laser
Lepra
Korstmos Planopilaris
rimpels
Huidallergieën
Huidallergie
Huidverbranding
Screening van huidkanker
Huid verzorging
Huidverzorging Anti-veroudering
Huidcontroles
Huid Haar En Nagel Analyse
Huid Haar Nagel Analyse
Hydratatie van de huid
Huidproblemen bij kinderen
Huidverjonging
Huid Whitening
Huidverkleuring
Anti-veroudering
Zonne Keratose
Atleet S-voet
Atopische dermatitis
Koken
Kaalheid
Moedervlekken
Mee-eters
Trichologie
Trichotillomania
variëren
Genitale herpes
Voetkloven
Haarverlies bij vrouwen
erysipelas
Epidermodysplasie Verruciformis
Dysplastische naevus
Doffe huid
Droge huid
wratten
vitiligo
Gedissemineerde oppervlakkige actinische porokeratose
Luieruitslag
dermatophytosis
dermatitis herpetiformis
Donkere plekken
Donkere cirkel
Chronische huidallergie
Chronische littekenkeratose
Karbonkels
Brandwonden
Gebroken nagels
Verwijderen van striae
Actinomycose

Veelgestelde vragen

V: Waar is dr. Dayananda TR werkzaam?
Dr. Dayananda TR is momenteel werkzaam in het Apollo Bgs ziekenhuis in Mysore.
V: Wie is Dr. Dayananda TR?
Dr. Dayananda TR is een zeer ervaren dermatoloog met meer dan 16 jaar expertise in het vakgebied. Hij staat bekend om zijn uitzonderlijke patiëntenzorg en geavanceerde medische behandelingen. Zijn expertisegebieden omvatten de behandeling van acne en pigmentvlekken. Hij behandelt ook aandoeningen zoals het Papillon-Lefevre-syndroom en haarziekten.
V: Waarom kiezen patiënten voor Dr. Dayananda TR?
Patiënten vertrouwen op Dr. Dayananda TR vanwege zijn expertise, patiëntgerichte benadering en toewijding om de hoogste standaard van zorg te bieden. Hij is goed op de hoogte van de nieuwste medische ontwikkelingen en zorgt voor een persoonlijke behandeling voor elke patiënt.
V: Wat is het specialisme van dr. Dayananda T R?
Dr. Dayananda TR is gespecialiseerd in dermatologie en heeft expertise in behandelingen voor acne, puistjes en pigmentatie.
V: Wat zijn de medische kwalificaties van dr. Dayananda T R?
Dr. Dayananda TR heeft prestigieuze kwalificaties, waaronder MBBS, MD, FRUGHS.
V: Hoeveel jaar ervaring heeft dr. Dayananda TR?
Dr. Dayananda TR heeft meer dan 16 jaar ervaring in de medische sector en behandelt diverse dermatologische aandoeningen.
V: Hoe kan ik een afspraak maken met Dr. Dayananda TR?
U kunt een afspraak maken met Dr. Dayananda TR via: Online: Ga naar https://www.apollohospitals.com/book-doctor-appointment/ om een ​​afspraak te maken.
BEKIJK ALLES
icon
Stel uw vraag icon
beeld beeld beeld
Vraag een terugbellen aan
Verzoek om teruggebeld te worden
aanvraag type